19.10.2016

Аксесуари для даху

У будь-якій покрівлі можна зустріти покрівельні аксесуари

Купити їх оптом бажають багато будівельних компаній. Наша компанія «Все для даху» дає таку можливість своїм клієнтам. Аксесуари для покрівлі бувають різних типів залежно від завдання, яке вони виконують. Певні аксесуари для даху захищають її від протікання або підтікання. Якщо Ви їх встановіть, то волога, сніг і навіть пил будуть не страшні для дому. Кожен окремий невеликий елемент повинен захищати покрівлю.

Одна з основних функцій аксесуарів — вентиляція та недопущення забруднення простору, що перебуває під покрівлею. У покрівлі дуже важливо створити повітряні потоки — для цього повітря повинен переміщатися до коника від самого схилу. Це простір повинен бути недоступним для гризунів, птахів, листя, бруду. Для виконання цієї функції використовуються гребені свеса, решітки свеса, сітки свеса і багато інших покрівельні аксесуари, ціна на них є цілком прийнятною на сьогоднішній день.

Комплектуючі для покрівлі та добірні елементи покрівлі

Технічні параметри Ущільнювач універсальний

Виготовляють з пінополіуретану EL2240 (поролону), з боку основи він має самоклеючий шар на основі акрилового клею, захищений антиадгезійним папером, що істотно полегшує його монтаж.

Застосовують на елементах, розташованих горизонтально між коньком, єндовою та металочерепицею або покрівельним профнастилом в багатоскатних шатрових дахах.

Універсальний ущільнювач зберігає свої еластичні властивості в інтервалі температур від -30° С до +80° С.

Розмір ущільнювача – 1м.п.

Ширина 30 мм, висота 50мм,

довжина 1000 мм

Універсальний матеріал із самоклеючим шаром. Застосовується на стику між коньком, ринвою та металочерепицею.

Технічні параметри Самонарізи

Пачка — 250 шт.

Використання — по металу 4,8*1,9 та по дереву 4,8*3,5

Саморізи компанії GUNNEBO оснащені шайбою з EPDM-прокладкою, яка захищає від проникнення вологи і дає абсолютну герметизацію. Принцип дії дуже простий: шайба торкаючись до полімерного покриттю прилипає до нього і прокручуючи з саморізом в останній момент щільно притягається до покриття. Створюється ефект вулканізації. Це з’єднання не боїться ні перепаду температур, ні ультрафіолетового випромінювання і буде служити Вам багато років. А найголовніше, не тріскається, як більшість дешевих аналогів.

 

Технічні параметри Коректор

Коректор — це унікальний, спеціально розроблений Grand Line продукт! Якщо на матеріалі для покрівлі / фасаду або забору в процесі транспортування, монтажу або експлуатації з’явилися подряпини, шанс повернути первозданний зовнішній вигляд виробу ще є — скористайтеся спеціально розробленим компанією Grand Line штрих-коректором для полімерного покриття.

 

Технічні параметри Супердифузійна мембрана STROTEX 1300

Мембрана STROTEX BASIC 1300 (1,5 * 50м.)
Покрівельна Супердифузійна мембрани STROTEX BASIC 1300 призначена для гідроізоляції покрівлі та захисту утеплювача від впливу атмосферних явищ. Являє собою 3-х шаровий матеріал, з верхнім і нижнім захисними шарами — надають мембрані фізичну і механічну стійкість, і внутрішнім функціональним шаром який забезпечує захист від протікання води, і одночасно служить відмінним провідником водяної пари.

 

Технічні параметри Плівка Гідроізоляція (Сільвер) 96

Гідроізоляційна плівка Сільвер 96 — це підкровельна дифузійна плівка, яка використовується для накриття підпокрівельних просторів, щоб захистити їх від кіптяви, вологи і пилу. При використанні гідроізоляції Сільвер 96 в горищних приміщеннях вона захищає теплоізоляційний шар від потрапляння на нього вологи. Завдяки хорошій паропроникності вона дає волозі, яка конденсується всередині приміщення випаровуватися назовні.

 

 

Технічні параметри Супердифузійна мембрана STROTEX DYNAMIK

Супердифузійна мембрана з високою паропроникністю. Їх часто називають «дихаючі плівки» за свої властивості.

 

 

 

 

Технічні параметри Стрічка підконькова

Сприяє вентиляції і захищає від забруднення через зону конька. Виготовляється з поліпропіленового полотна і гофрованого алюмінія на бутиловій основі.

Вентильований слой з поліпропілена знаходиться між двума ламелями гофрованого металу з покриттям з поліестера, яке захищає від корозії. Монтаж не потребує спеціальних інструментів.

 

 

Технічні параметри Гідроізоляційна плівка Strotex 110

Армована гідроізоляційна плівка для крівлі Strotex 110 оберігає конструкцію
даху від проникнення води, а також захищає шар теплоізоляції від зовнішнього
перезволоження.

 

Технічні параметри Пароізоляційна плівка Silver 96

Наша компанія пропонує паро- гідроізоляційні матеріали в Запоріжжі і Україні за низькими цінами. Дана продукція використовується в якості додаткових матеріалів для захисту будівель і окремих об’єктів від зайвої вологи і скупчення конденсату.

 

 

 

Різновиди аксесуарів

zamovyt