17.09.2017

Бітумна черепиця Katepal

Katepal – це дуже відома фінська компанія-виробник покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Ця компанія існує близько шістдесяти років на європейському ринку. Тому вона відома у Європі, як виробник дуже якісних матеріалів для покрівлі. Зважаючи на це, ми можемо гарантувати якість бітумної черепиці Katepal. Для виготовлення цієї бітумної черепиці використовуються тільки високотехнолічне обладнання та новітні технології процесу виробництва. Тому такий продукт є конкурентоспроможним. А зважаючи на вартість такого покрівельного матеріалу, можна сказати, що ця бітумна черепиця є вдалим поєднанням якості та ціни.

 

 

Бітумна черепиця рахується м’яким покрівельним матеріалом, тому що листи цієї черепиці є гнучкими. Тому вона є дуже проста у встановленні матеріалом. Ще однією перевагою бітумної черепиці Katepal є її різноманітність. Ми пропонуємо черепицю не тільки різного забарвлення, а й різної форми та дизайну. Тому такий вибір допоможе знайти покрівельний матеріал, який найбільше буде до вподоби кожному клієнту.

Про якість цієї покрівлі говорить сама назва Katepal, оскільки це один з найбільш відомих виробників покрівельного матеріалу в Європі. Тому ми можемо гарантувати якість продукції, яку продаєм. Особливо важливо, що підробити цей матеріал абсолютно неможливо, так як на зворотній стороні листів черепиці нанесено логотип фірми-виробника чорнилами, які абсолютно не змиваються

Колекція Katepal Mansion

chprempl
Санті Палладіо Лоренцо Альберті

Колекція Katepal Ambient

chprempl
Аравійське дерево Темна охра Сріблястий корал Чорне золото

Колекція Katepal Classik KL

chprempl
Червоний Зелений Коричневий
chprempl
Сірий Чорний

Колекція Katepal Jazzy

chprempl
Червоний Зелений Коричневий
chprempl
Сірий Мідний

Колекція Katepal Foxy

chprempl chprempl
Чорний Сірий Червоний Коричневий

Колекція Katepal Rocky

chprempl chprempl
граніт (червоний) тайга (зелений) спілий каштан (коричневий) Балтика (сірий)
chprempl chprempl
блакитна лагуна (синій) мідний відлив (мідно-коричневий) дюна Осінній клен
chprempl
теракота махагон Золотий пісок південний онікс
сірий агат чорний

Колекція Katepal Katrilli

chprempl chprempl
Осінній червоний Зелень мохова Кора дерева Дюна
Золотий пісок Синій Сірий

Колекція Katepal 3T

chprempl
Червоний Коричневий Чорний