05.09.2016

ВІДКАТНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА

2

Автоматичні відкатні ворота найбільш популярний варіант вуличних в’їзних воріт у Києві і по Україні. Ворота відкатні їх же називають зсувними воротами або розсувними воротами завоювали свою популярність рядом переваг. Це і зручність їх використання — відкатні (зсувні) ворота не займають місця перед отвором і при відкриванні плавно переміщаються уздовж паркану. Розсувні (відкотні) ворота мають цілісну конструкцію і можуть виготовлятися з алюмінію або сталі. Найбільш популярні ворота відкатні з профлиста сталеві виготовлені у Києві в цехових умовах. В останні роки також починають завойовувати популярність заводські відкатні ворота високої якості виготовлені на технологічних лініях — великих заводах з виробництва серійних відкатних воріт. Заводи виробники при виготовленні зсувних воріт почали застосовувати технології дозволяють збільшити термін служби воріт а також надати воротах додаткові дизайнерські можливості.

 

рітерна відкатні1

Відкатні ворота RYTERNA (Литва) — каркас вуличних воріт виготовлений із сталі а полотно воріт і сендвіч панелей. Гарантія на полотно воріт з сендвіч панель Ryterna — 10 років, це дозволяє гарантувати що протягом багатьох років зовнішній вигляд полотна воріт буде зберігатися. Перевагою зсувних воріт Рітерна є можливість оформити полотно додатковими дизайнерськими елементами — решті нержавійкою, декоративними візерунками, вікнами — це додасть воротах ексклюзивності а також підкреслить загальну концепцію будинку і присадибної ділянки.

алютех1

Відкатні ворота Алютех (Білорусія) мають алюмінієву конструкцію включаючи несучу балку воріт. Ворота зсувні (відкотні) Алютех як правило зашиваються сендвіч панелями різного кольору і дизайну. Ворота відкатні ворота Алютех ADS 400 вдало поєднуються з гаражними воротами і дозволяють зробити єдине дизайнерське рішення при закритті отворів для будинку і для гаража так і для в’їзду на ділянку. Зсувні ворота Alutech ADS400 також мають відмінні антикорозійні властивості так як вони виготовлені з алюмінію. Але алюмінієві автоматичні ворота Алютех ми рекомендуємо застосовувати для отворів не більше 5 метрів так як дані ворота мають м’яку алюмінієву консольну несучу балку. Компанія Алютех також изотовливает вхідні хвіртки в алюмінієвому профілі з сендвіч панелей.

дурхан

Відкатні ворота Doorhan (Чехія) виготовляються із сталевої консольної балки і верхнього алюмінієвого профілю і зашивається як правило сендвіч панелями. Ворота відкатні (зсувні) Doorhan мають досить непоганий вигляд. В комплекті до зсувним воротах йде автоматика, фурнітура. Ціни на вуличні відкатні ворота виробництва Doorhan порівняно невисокі.

вишневський

Відкатні ворота Вишневський (Польща) — ворота відкатні WIŚNIOWSKI це заводський виріб європейського качесва з гарантією 10 років. Дані зсувні ворота мають додаткові технологічні переваги — вбудована автоматика для воріт, потужна цілісна сталева фурнітура для воріт, надійна і довговічна сталева конструкція покрита цинком і двома шарами полімерних фарб, широка лінійка опцій і варіантів дизайну воріт. Крім відкатних воріт в єдиному стилі можна також замовити огорожу для ділянки, хвіртки, гаражні ворота. Компанія WIŚNIOWSKI при виготовленні своєї продукції використовує тільки високоякісні європейські матеріали і високотехнологічне обладнання. Купуючи ворота відкатні WIŚNIOWSKI ви отримуєте безкомпромісна якість і вишуканий дизайн. Детальніше про відкатні ворота для будинку WIŚNIOWSKI

zamovyt