19.10.2016

Гаражні ворота

Застосування гаражних воріт:

Гаражні ворота широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів.

Автоматичні гаражні ворота мають такі переваги: 

  • зручність і простота використання,
  • надійність і безпека,
  • відмінна теплоізоляція,
  • в компанії «Все для даху» ви можете купити гаражні ворота, замовити доставку, установку і, звичайно ж, гарантійне обслуговування.

Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності

Секційні ворота також є безпечними для всіх членів сім’ї, навіть дітей. Чому? Бо коли автоматичні гаражні ворота стикаються з перешкодою, то зупиняються і відкочуються назад.

Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

В компанії «Все для даху» ви можете купити гаражні ворота найкращих виробників, таких як: Alutech (Алютех), Hoermann (Хорман), та Ryterna.

 

Слід зазначити, що останнім часом найбільш популярними є гаражні ворота Алютех. Здійснюємо доставку в міста та райони: Сарни, Дубровиця, Рокитне, Клесів, Володимирець, Кузнецовськ та Зарічне.

Ціна. Секційні ворота для гаражу дійсно вигідні з економічної точки зору, порівняно навіть із звичайними розпашними воротами. Вони невибагливі в обслуговуванні, хоча б тому, що їх не треба фарбувати.

Герметичність, теплоізоляція. Зовнішня оболонка секційних гаражних воріт захищає від газового та рідинного обміну із зовнішнім середовищем, адже з усіх сторін конструкція обладнана стійкими погодними ущільненнями. Завдяки герметизації створюється досить висока теплоізоляції.

Матеріали. Саме полотно воріт кріпиться на спеціальний каркас. Конструкція тримає рівновагу завдяки спеціальному балансуванню. Самі секції мають вигляд сандвіч-панелі, яка в свою чергу ділиться на три шари: стальні оцинковані листи, які мають полімерне покриття, а між ними ворота наповнені екологічно чистим пінополіуретаном, який, до речі, впливає на теплоізоляцію. Матеріали відрізняються високою якістю, довговічністю у використанні.

Дизайн. Гаражні ворота секційного типу мають естетичний зовнішній вигляд. Таким чином, Ви оточуєте себе не тільки зручністю та комфортом, але й створюєте свій власний стиль.

Легкість в управлінні. Секційними гаражними воротами можна керувати як вручну, так і за допомогою автоматики. Тобто, Ви маєте можливість за власним бажанням устаткувати свою систему управління. Автоматизація значно покращить рівень вашого життя, адже, погодьтеся, набагато легше просто натиснути на кнопку, аніж витрачати свій час і зусилля для того, щоб вручну відчинити ворота.

Безпека. Секційні ворота, звичайно ж, допоможуть і у збереженні Вашого майна, адже вони виготовлені лише з якісних матеріалів. Це дає змогу нашим клієнтам бути впевненими у тому автомобіль буде дійсно захищеним.

Зручність. Такий тип воріт працює беззвучно, з досить високою швидкістю. Сама конструкція, яка складається із седвіч-панелей, при відкриванні підіймається вгору, таким чином Ви економите свою територію перед самим гаражем. Якщо клієнт все таки забажає автоматизувати ворота і станеться так, що вимкнеться із якихось причин електроенергія, то на такий випадок, разом із електроприводами встановлюється спеціальний механізм, який потім Ви зможете розблокувати. Цей тип воріт можна використовувати навіть в інтенсивних умовах, наприклад, на якомусь підприємстві.

 

zamovyt