20.03.2017

Жалюзі

Горизонтальні жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони чудово підходять для дому та офісу, захищаючи приміщення від надмірних сонячних променів. За горизонтальними жалюзі дуже легко доглядати, вони не вбирають вологу і не втрачають свого вигляду протягом тривалого часу.

Горизонтальні жалюзі виготовляються з пластику, алюмінію і дерева. Найпоширеніші горизонтальні жалюзі — з алюмінію. Це пов’язано з тим, що вони найбільш універсальні, підходять для будь-якого приміщення, довговічні і легкі в догляді.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі   —  найбільш популярне бюджетне рішення для сучасного офісу, оформленого в строгому, класичному стилі. Досить часто такі вироби замовляють в квартири і заміські будинки. Це найкраще поєднання ціни і функціональності. Велика гама кольорів дозволить Вам підібрати найбільш вдалу продукцію до будь якого інтер’єру. Жалюзі виготовлені зі смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм. Кріплення здійснюється за допомогою кутників чи «твістів». Стандартне виготовлення – вільно висячий виріб, а за необхідності, на поворотно-відкидні вікна можна замовити нижню фіксацію або тросикову фіксацію.

Механізм управління являє собою пластикову тростину і шнур. Тростина керує поворотом ламелей, а шнур – підіймає їх на необхідну висоту, що  дає можливість плавно регулювати освітленість в приміщенні і фіксувати жалюзі на будь-якій висоті. Такі жалюзі встановлюються на верх стулки вікна.

Рекомендація

Щоб ламелі не деформувалися і служили Вам довго, достатньо запам’ятати одне просте правило: збір ламелей повинен відбуватися тільки тоді, коли смуги знаходяться у виключно горизонтальному положенні.

Вертикальні жалюзі – популярний тип жалюзі, який суміщає в собі цікаві рішення для створення неповторного інтер’єру. Вертикальні жалюзі можуть прикрасити   різноманітні приміщення такі як школи, офіси і медичні заклади. В той же час великий каталог неймовірно красивих і стильних тканин дозволить підібрати оптимальне рішення для квартир і заміських будинків.
Найважливіше те, що вони оброблені спеціальним розчином, і мають кращий показник стійкості проти вигорання та відштовхування пилу та бруду.

Цей вид жалюзі дозволяє змінювати світловий потік, повертаючи полоси-ламелі, створюючи комфортні умови для життя і роботи.

Також слід зазначити, що існує декілька варіантів управління вертикальними жалюзі: С-1, С-2, С3.

2c

С-1 ( тканина збирається з протилежної сторони від ланцюжка)

1c

С-2 (тканина збирається біля ланцюжка)

3

C-3 (від центру виробу) 

Ламелі вертикальних жалюзі бувають двох розмірів: «Європейського» — шириною 127 мм — і «американського» — 89 мм.

zamovyt