15.09.2015

Мансардні вікна Fakro

Найвища якість виконання, легкість та безпечність у використанні

а також новаторські рішення надають можливість підібрати відповідне дахове вікно FAKRO до кожного типу приміщення. Дахові вікна виготовлені з найкращої соснової сировини, гарантують тривалість, безпеку, функціональність та відмінні термоізоляційні параметри.
Серед типів вікон, які надає компанія FAKRO одним з найпопулярніших є відхильно-обертальне вікно. Це вікно нового покоління, яке характеризується сучасною, функціональною конструкцією та легкістю в обслуговуванні.

Воно має дві окремі функції відкривання рами: відхильну та обертальну. Функція відхиляння дозволяє відрити вікно в довільному положенні, а функція обертання робить можливим саме поворот рами. Новаторська і запатентована фурнітура вікна гарантує стабільність вікна як у відхиленому, так і в оберненому положенні. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою перемикача.

Вікно обладнане вентиляційною щілиною. Зовнішні захисні профілі мають загнуті краї, що значно покращує естетичний вигляд вікна, а також безпеку користування ним.

Обертальне вікно

це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон. Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній вісі вікна, дозволяє залишити вікно напіввідкритим, а також обернути раму навколо своєї вісі і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.

Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити рамку у двох позиціях. Оскільки вентиляційна щілина розміщена у верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон FAKRO є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими мансардними вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.

Також серед продукції компанії FAKRO є вікна для сполучень. А саме дует, карнизні, верхівки. Вікно Дует — це вікно, монтоване під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції, яке стає його продовженням. Таке з’єднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити поле огляду через вікно.

Карнизне вікно

це вікно, яке монтується на вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнизного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується поле зору через вікно.

Верхівки — це вікна трикутної або арочної форми, що встановлюються над стандартними вікнами. Оригінальна форма, додаткове освітлення приміщення і цікава стилістика інтер’єру — це безсумнівні переваги встановлення таких вікон. Вони виготовляються глухими, обладнуються ламінованим низькоемісійним склопакетом.

Вікна FAKRO можуть бути довільної форми залежно від побажань замовника, а також зовнішня обшивка може бути з різного матеріалу: міді чи титан-цинку.

Безумовно, компанія FAKRO також надає послуги встановлення вікон-балконів та вікон з підвищеною віссю обертання.

Мансардні вікна стали невід’ємним елементом новозбудованих будівель. Вони відкривають нові можливості в сучасній архітектурі та дизайні інтер’єрів. Дахові вікна використовуються також при адаптації горищ для житлових приміщень.

Fakrofakro

zamovyt