15.09.2015

Дахові вікна та сходи Velux

В асортименті VELUX присутні більше 20 моделей вікон

а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору (штори і жалюзі) та захисту від спеки (ролети і маркізет).

Наведемо декілька видів вікон, які надає компанія VELUX. Одним з найпоширеніших варіантів є мансардне вікно з відчиненням за центральною віссю.

Вони практичні та ергономічні. В даному випадку ручка розміщена згори, що забезпечує багато місця для оперування вікном та дозволяє ставити меблі прямо під ним.

Таке вікно є безпечним для дітей. Ручка верхнього відкривання для них недосяжна. А для дорослих оперування нею є надзвичайно простим та зручним.

Наступним дуже поширеним видом мансардних вікон є вікна з двома типами відчинення. При повному відчиненні вікна за верхньою віссю ніщо не заважатиме милуватися краєвидом. Тоді як рухома частина вікна служить свого роду навісом.

Вікно легко відчиняти та зачиняти за допомогою ручки, розташованої знизу, навіть якщо вікно встановлене високо. Для миття вікно можна обернути за центральною віссю за допомогою верхньої ручки.

Вікна з комбінованим відкриванням виробляються з дерева та поліуретану.

Компанія VELUX пропонує технічні виходи для неопалюваних та опалюваних мансард

аварійні виходи, що відповідають високим стандартам якості, забезпечуючи гідро- та теплоізоляцію, а також високий рівень комфорту, безпеки та гарний дизайн. Адже технічні та аварійні виходи на дах не повинні псувати вигляд вашого будинку.

Компанія VELUX також пропонує свої послуги для встановлювання вікон для нежилого горища. Вікна такої моделі забезпечують меншу ізоляцію, ніж інші мансардні вікна, роблячи їх ідеальним для неопалювальних мансард. Для опалюваних приміщень рекомендується вихід на дах з ізоляцією.

Також компанія VELUX пропонує для встановлення вікно-балкон та терасу. Дана інноваційна балконна система забезпечує ще більше свіжого повітря, світла та чудового виду з вашої оселі.

Виробником VELUX надається продукція для встановлення вікон. А саме: коміри, BDX-комплект для тепло- та гідроізоляції, BBX пароізоляційний фартух, відкоси, комплект BFX для гідроізоляції, комплект направляючих.

Коміри та комплекти ізоляції роблять професійне встановлення вікон простим та швидким. Оскільки уся оригінальна продукція є сумісною, ви можете бути впевнені, що вікно прекрасно ізольоване зсередини та ззовні.

Гарантії на мансардні вікна VELUX з використанням комплекту BDX складає 10 років.

 

img_7432

zamovyt