23.02.2017

Пиломатеріали

Обрізний пиломатеріал

дошка з прямокутнім перерізом (вирізана і обпиляна по краях). Обрізний пиломатеріал найбільш популярний на будівельному ринку. Застосовується при зовнішній і внутрішній обробці будівель. Залежно від розмірів поперечного перерізу обрізний пиломатеріал поділяється на: обрізні дошки, їх ширина більше подвійної товщини, обрізний брус, шириною і товщиною більше 10см, і бруски, коли ширина не більше подвійної товщини.

 

Крокви

це опора для покрівлі — дві балки, що з’єднані верхніми кінцями під кутом, а своїми нижніми кінцями впираються в стіну будівлі. Основним матеріалом для виготовлення покрівельних конструкцій в будівництві як і раніше залишається дерево.

 

Брус

це колода, спиляна або обтесана з чотирьох сторін. Товщина бруса складає 100 мм і більше. Широко використовується для будівництва дерев’яних будинків, вікон, сходів і інших елементів будинку з дерева. Брус по теплоізоляційних властивостях і щільності прилягання має багато переваг перед циліндричними колодами. Будинки з брусу не вимагають внутрішньої і зовнішньої обробки .Брус володіє високими показниками пожежостійкості, близькими до металу.

zamovyt