15.09.2015

Гаражні ворота Alutech

Гаражні ворота "Alutech"

5197_bigvhodn_02 часто використовуються під час будівництва паркінгів, гаражів, котеджів.

Серед переваг гаражних воріт можна виділити зручність та простоту використання, надійність та безпеку, хорошу герметизацію отвору, відмінну теплоізоляцію.

Секційні гаражні ворота володіють значними перевагами у порівнянні з іншими видами воріт. Вони складаються з декількох секцій, рухомо поєднаних між собою з допомогою сталевих петель. Рухаючись за напрямними, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення у горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю.

 

Секційні гаражні ворота

7148ae62eb82bf7c1d6d61e40be2daed

71 можна без перешкоджень вікривати та закривати вручну. Їх вага компенсована пружинним механізмом. Для піднімання гаражних воріт «Alutech» потрібно приклати зусиль не більше, ніж 15 кг.

Автоматичні гаражні ворота «Alutech» оснащені електроприводом та забезпечують додатковий комфорт у керуванні воротами. Ворота з дистанційним керуванням легко та зручно керуються з автомобіля. Це особливо зручно у погану погоду — у дощ або сніг. Щоб відкрити автоматичні ворота, необхідно всього лише натиснути на кнопку на пульті дистанційного керування. І ворота відкриті!

Важливо, що  на випадок перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести у ручний режим керування за допомогою механізму розблокування.

Автоматичні ворота для гаражу прості та безпечні у керуванні. Під час зіткнення з перешкодами ворота зупиняються, а потім відбувається відкат назад. Автоматичні ворота «Alutech» відповідають потребам безпеки Європейського союзу, України, а також Білорусі та РФ.

Ресурс пружин, які застосовуються у гаражних воротах «Alutech», розрахований на 25 000 циклів піднімання та опускання, що орієнтовано відповідає 17 рокам експлуатації (тобто 4 піднімання-опускання воріт кожного дня протягом всього періоду).

zamovyt