04.11.2015

Гаражні ворота Hoermann

Особливістю автоматичних секційних воріт Hörmann є те що вони відкриваються вертикально вгору і рухаються під стелею гаражу.

Це дає змогу звільнити місце в гаражі і повністю звільнити проїзд в гараж. Звичайно, хтось може сказати: «Навіщо купляти автоматичні гаражні ворота якщо можна дешевше встановити прості металеві ворота в гараж?». Так от, автоматичні секційні гаражні ворота набагато зручніші і практичніші.

Гаражні ворота Hörmann ви можете встановити в будь якому гаражі незалежно від форми отвору гаража: прямокутного чи під нахилом, із сегментною чи напівкруглою аркою. Ціна на гаражні ворота звичайно дещо вища, але це дуже вигідна інвестиція у ваш імідж успішної людини та у ваше майбутнє. Тому що автоматичні гаражні ворота можуть служити десятки років. Саме тому вони ідеально підходять для реконструкції або будівництва гаража.

Секційні ворота Hörmann оснащені герметичним ущільнювачем по всьому периметру, і тому є надійним захистом для вашого автомобіля від надто низьких або надто високих температур. Міцні ущільнювачі між окремими секціями гаражних двостінних воріт забезпечують додаткову теплоізоляцію. Нижній ущільнювач може згладити незначні нерівності підлоги.

Секційні гаражні ворота Hörmann складаються із секцій однакової висоти із рівномірним розділенням гофрів та касет.
Такий тип конструкції надає їм багатого, витонченого та гармонійного вигляду. Ви також можете вибрати велику гаму кольорів на свої гаражні ворота.

zamovyt