18.08.2015

Дахові вікна та дахові сходи

Мансардне вікно

це вікно особливого влаштування, призначене для розміщення на даху будинку із мансардним приміщенням. Воно має витримувати ті ж навантаження, що і дах будівлі, що відрізняє його від звичайних вертикальних вікон.

Мансардні вікна роблять ваш дім більш комфортним. Вони наповнюють кімнати світлом, дозволяють провітрювати приміщення та захищають від непогоди.

До того ж усі деталі вікна мають бути виконані з якісних матеріалів, а збірка вікна має відбуватися під суворим контролем. В інакшому випадку вікно може протікати або пропускати повітря.

У зв’язку з тим, що мансардне вікно розміщується на скаті даху під невеликим кутом нахилу, воно схильне до більш жорсткої дії зовнішніх факторів. Церез це потреби до конструкції мансардного вікна насамперед стосуються його надійності на весь період експлуатації, а саме: жорсткості рами, детальності розмірів та високих теплофізичних характеристик

2

Типи мансардних вікон

У цілому всі мансардні вікна можна розділити на дві великі групи:

• вертикальні
• похилі

Перевагою вертикального типу вікон є набагато менші тепловтрати. Різниця, у порівнянні з похилою конструкцією, може становити до 30%.
З іншого боку, якщо основне призначення вікна — впускати в приміщення сонячне світло, то похилий варіант впорається з цим завданням набагато краще. Адже такі вікна пропускають на 40% більше сонячного світла.

Типи мансардних вікон

Також мансардні вікна класифікують залежно від матеріалу, з якого їх виготовляють. В даному випадку перед вами три різновиди:

• пластикові;
• алюмінієві;
• дерев’яні.

Що стосується додаткових конструктивних особливостей вікон, варто відзначити:

• балконні вікна — коли крім мансардного, створюють ще й переднє/бічне скління, з можливістю виходу в засклений простір;
• надставки — трикутні або напівкруглі, є додатковим елементом конструкції, що несе декоративну функцію;
• світловий тунель — вікно, не контактує безпосередньо з приміщенням. Для освітлення створюється світловідбиваюча труба від вікна в кімнату, в якій встановлюється додатково світлорозсіювальний плафон;
• карнизні вікна — монтуються вертикально під мансардними, необхідні в разі наявності під дахом високого пристінку, і дозволяють розглядати простір, що оточує будинок, як в звичайне вікно;
• нижній віконний елемент — встановлюється додатково, якщо одне вікно не дає достатнього освітлення, а місця на два вікна не вистачає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *