18.08.2015

Металопрофіль

Металопрофіль або як його ще називають профнастил - це самий універсальний покрівельний матеріал.

Його можна використовувати не тільки для накриття даху, а також для обшивки фасаду жилих та промислових об’єктів, монтажу гаражів, огорожі та воріт. Металопрофіль може бути з матовим або глянцевим покриттям. В залежності від країни виробника профнастил може мати товщину металу від 0.45 мм до 0.68 мм.

Види металопрофілю

Металопрофіль стіновий буває різних розмірів – для каркасних споруд застосовується один тип матеріалу, для облицювання фасаду – інший. Для зведення огороджуючих споруд, наприклад, парканів, потрібен профнастил з більшою товщиною для збільшення опору механічним пошкодженням.
Покрівельний повинен забезпечувати вологоізоляцію і необхідний мікроклімат в будівлі, що будується. У разі, коли потрібно забезпечити плюсову температуру в будові, або температуру для комфортного проживання, застосовується додаткове утеплення ватою сукупно з профнастилом.
Несучий – особливий вид, що відрізняється посиленою товщиною, жорсткістю, міцністю, здатністю витримувати підвищені навантаження при монтажі перекриттів і незнімної опалубки при будівництві довгопрогонових споруд: логістичних і торгових центрів, ангарів і гаражів, складів і т.д.;

Особлива характеристика профнастилу - склад захисного покриття

З метою протидії корозії, сталевий гарячеоцинкований лист покривається полімерами, чим досягається широка палітра колірних рішень і тривалі в часі життя вироби, а також поліестером з тефлоном, що гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень і капризам погоди, підвищує теплоеффектівность споруд.

«Все для даху» пропонує Вам: словацький, польський, німецький, бельгійський, австрійський, фінський та шведський металопрофіль. В залежності від висоти профілю (хвилі), він поділяється на стіновий Т-08 (07), Т-9, Т-10, покрівельний Т-12(14), Т-18 та інші.

zamovyt

 

Профнастил Металопрофіль Т-7 має досить широкий спектр використання у будівельній сфері. Профнастил виготовлений з якісного металу товщиною 0,5 мм. та має великий вибір кольорів — завдяки чому підходить як для зведення парканів (заборів), воріт так і для обшивання фасадів будинків, а також може бути використаний для внутрішніх робіт.

 

Металопрофіль Т-12 використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

Основні переваги профнастилу Т-12:

 • великий вибір кольорової гамми;
 • наявність капілярної канавки, що створює подвійний захист від протікання води;
 • стійкість до ультрафіолетового випромінення;
 • герметичність;
 • надійність в експлуатації;
 • стійкість до корозії;
 • одностороннє і двостороннє покриття;
 • окраса під дерево золотий дуб та рваний камінь.

 

Технічні параметри Профнастил Т-14

Металопрофіль Т-14 використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

 

 

 

Основні переваги профнастилу Т-14:

 • великий вибір кольорової гамми;
 • наявність капілярної канавки, що створює подвійний захист від протікання води;
 • стійкість до ультрафіолетового випромінення;
 • герметичність;
 • надійність в експлуатації;
 • стійкість до корозії;
 • одностороннє і двостороннє покриття;
 • окраса під дерево золотий дуб та рваний камінь.

 

Металопрофіль Т-15 використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

 

Профнастил Т-15 Стіновий використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

 

 

 

Металопрофіль Т-18 використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

 

Металопрофіль Т-45 використовується у багатьох цілях: від покриття даху до встановлення паркану. Виготовляється з якісного матеріалу, що у свою чергу підсилює його міцність та експлуатацію.

 

 

 

 

Основні переваги профнастилу Т-45:

— великий вибір кольорової гамми;
— наявність капілярної канавки, що створює подвійний захист від протікання води;
— стійкість до ультрафіолетового випромінення;
— герметичність;
— надійність в експлуатації;
— стійкість до корозії;
— одностороннє і двостороннє покриття;
— окраса під дерево золотий дуб та рваний камінь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *