18.08.2015

Покрівельні роботи

krov-materialЯкісний монтаж покрівлі — вельми складний процес, який краще довірити професіоналам. Адже покрівля — це дуже важливий елемент будинку, від якого значною мірою залежить мікроклімат в приміщеннях, захист будинку від несприятливих атмосферних умов.

Спроба заощадити на покрівельних роботах, довіривши їх непрофесіоналам може, у результаті призвести до досить плачевних наслідків. Адже продірявився раніше терміну служби покрівля призведе до нових значних витрат на її ремонт (а може і взагалі придбання нових покрівельних матеріалів, адже старі можуть бути пошкоджені остаточно внаслідок неправильного монтажу). Багато виробників покрівлі дають гарантію на свій покрівельний матеріал, але у випадку неправильного монтажу гарантійні зобов’язання виробника не діють. Так чи варто ризикувати своїми коштами? Або краще довіритися довіритися в цій справі професіоналам?

Наша компанія виконує весь необхідний комплекс по ремонту та монтажу покрівлі:

— Заміна старої покрівлі на нову;
— Монтаж покрівлі з нуля під ключ;
— Реконструкція покрівлі;
— Гарантійне обслуговування покрівлі;
— Діагностика покрівлі.

 

З усіх питань щодо питань монтажу покрівлі, консультацій, уточнення вартості робіт, замовлення покрівельних робіт звертайтеся до наших працівників, які нададуть всю необхідну інформацію.

zamovyt

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *