18.08.2015

Покрівельні роботи

krov-materialЯкісний монтаж покрівлі — вельми складний процес, який краще довірити професіоналам. Адже покрівля — це дуже важливий елемент будинку, від якого значною мірою залежить мікроклімат в приміщеннях, захист будинку від несприятливих атмосферних умов.

Спроба заощадити на покрівельних роботах, довіривши їх непрофесіоналам може, у результаті призвести до досить плачевних наслідків. Адже продірявився раніше терміну служби покрівля призведе до нових значних витрат на її ремонт (а може і взагалі придбання нових покрівельних матеріалів, адже старі можуть бути пошкоджені остаточно внаслідок неправильного монтажу). Багато виробників покрівлі дають гарантію на свій покрівельний матеріал, але у випадку неправильного монтажу гарантійні зобов’язання виробника не діють. Так чи варто ризикувати своїми коштами? Або краще довіритися довіритися в цій справі професіоналам?

Наша компанія виконує весь необхідний комплекс по ремонту та монтажу покрівлі:

— Заміна старої покрівлі на нову;
— Монтаж покрівлі з нуля під ключ;
— Реконструкція покрівлі;
— Гарантійне обслуговування покрівлі;
— Діагностика покрівлі.

 

З усіх питань щодо питань монтажу покрівлі, консультацій, уточнення вартості робіт, замовлення покрівельних робіт звертайтеся до наших працівників, які нададуть всю необхідну інформацію.

zamovyt

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *