06.09.2016

Автоматика для гаражних воріт

Призначення автоматики для гаражних воріт

Керувати секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного чи дистанційного керування.

За запитом клієнта, встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного керування. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Автоматика для воріт забезпечує зручність, надійність і гарантує безпеку керування механікою воріт, а також дозволяє контролювати доступ на любу приватну територію.

Автоматизувати виїзні і секційні ворота стало легко і швидко!

Наша компанія пропонує прості і оптимальні рішення, які розроблені для підвищення комфорту Вашого дому. Автоматика Nice, Marantec, AN-Motors ідеально підходить як для нового будівництва, так і для будь-яких видів реконструкцій. Для автоматизації воріт Вам не знадобляться дорогі проектні та будівельні роботи.

Автоматика для воріт – це поєднання дизайну і передових інноваційних технологій

Сучасна автоматика практично безшумна. Вона забезпечує швидке відкривання і закривання воріт, придатна для використання в різноманітних кліматичних умовах з необхідною інтенсивністю. Довгі терміни експлуатації, простота монтажу і обслуговування роблять автоматику для гаражних воріт незамінним атрибутом повсякденного комфорту.pic_15-1

Наша компанія пропонує системи автоматики всіх цінових рівнів для різноманітних типів воріт, таких компаній, як: Nice (Італія), Marantec (Німеччина) і доступної та надійної автоматики AN-Motors (Китай).

img_8244

Автоматика для гаражних воріт – важливий елемент вашого житла. Здебільшого це стосується запеклих автомобілістів, але також і тих, у кого взагалі є гараж. Ворота для гаража – не тільки частина декору фасаду, але, в першу чергу, гарант безпеки приміщення. Піклуючись про гаражних воротах, ви піклуєтеся про власну безпеку та надійність вашого житла.

img_8242
При розробці функціональних, практичних, створених за допомогою найсучасніших технологій електроприводів для гаражних воріт враховувалися фізичні параметри різних моделей, таких як вага, частота і необхідна швидкість відкривання. Це дозволяє говорити про те, що найширший вибір автоматики здатний задовольнити навіть самого вимогливого клієнта. Передові технології і високі якісні показники зроблять ваш гараж не тільки більш зручним, але також і естетично привабливим, оформлення дизайну кожного комплекту відбувається індивідуально. Монтаж такої автоматичної системи здійснюється професійними співробітниками компанії, що дозволяє гарантувати якісну і безперебійну роботу автоматики для гаражних воріт протягом усього заявленого строку, а також виконання всіх необхідних функцій на найвищому рівні.

4

Наш магазин пропонує свої клієнтам широкий асортимент автоматики для гаражних секційних воріт — An-Motors ASI 50, Doorhan Sectional, Came V6000, Nice Shel, Came Ver, Nice Spin, An-Motors ASG, FAAC D1000, Nice Spider, FAAC D600, Doorhan Shaft, GFA SE 5.24. Ціни на автоматику для гаражних воріт в межах від 1200 грн до 3000 грн. Компанія ВОРОТА 24 також пропонує широкий асортимент гаражних секційних воріт WIŚNIOWSKI (Польща), Hormann (Німеччина), Ryterna (Литва), Алютех (Білорусія), Дорхан (Росія). Гаражні ворота автоматичного типу можуть бути як секційного типу (ворота переміщуються по напрямних під стелю гаража) так і рулонного типу (ворота намотуються на вал), а також підйомно-поворотного типу (ворота цілим щитом піднімаються під проріз гаража).

zamovyt