06.09.2016

Автоматика для розпашних воріт

Автоматика для розпашних воріт — пристрій (приводи) які дозволяють відкривати і закривати вуличні розпашні ворота автоматично за допомогою пульта дистанційного керування.

1

На ворота орного типу встановлюється приводи на кожну стулку воріт. Залежно від технічної необхідності використовують автоматику важільного або лінійного типу. Ще в залежності від розміру розпашних воріт а також інтенсивності використання розрізняють автоматику для побутового і промислового призначення. Автоматика для розпашних воріт має характеристики за довжиною і вагою стулки якої вона може управляти. В нашому магазині ми пропонуємо до продажу автоматику для розпашних воріт і для стулок з довжиною до 2м, 3м, 4м, 5м і вагою від 200 до 1000 кг.

1

Основними виробниками автоматики для воріт є компанії CAME (Італія), FAAC (Італія), NICE (Італія), BFT (Італія), AN Motors (Тайвань), Doorhan (Росія), Somfy (Франція), Hormann (Німеччина), Sommer (Німеччина), Roger (Італія). Ціни на автоматику для розпашних воріт (комплект) в інтернет магазині в межах від 4000 грн до 8000 грн залежно від виробника, потужності та комплектації.

2

Найбільш популярні на сьогодні моделі автоматики:
· Nice Moby — надійна європейська автоматика для установки на орні ворота середніх розмірів.
· Came Krono — італійський привід який зарекомендував себе як найбільш надійний для установки на побутові приватні ворота.
· Doorhan Swing — недорогий і в той же час надійний привід російського виробництва.
· Came Ati — промислова автоматика для інтенсивного використання для великих воріт або для воріт які необхідно часто закривати і відкривати
· Bft Phobos — італійська автоматика з непоганими технічними характеристиками і красивим дизайном.
· An Motors ASW — найдешевша автоматика для невеликих воріт, виробництва Тайвань
· Roger R20 — один з найнадійніших італійських приводів для воріт, відрізняється міцним корпусом
· Gant PK — китайська автоматика для воріт, одне з головних її переваг це її ціна
· Faac 391 — важільна автоматика італійського виробника, використовується при неможливості встановити лінійний привід
· Nice Toona — недорогий з італійської автоматики привід, з оптимальним співвідношенням ціна-якість

zamovyt