26.09.2015

Броньовані двері «Страж»

Вхідні броньовані двері «Страж»
 
Ось уже 15 років Компанія Страж виробляє високоякісні броньовані двері як для зовнішнього вживання, так і для міських квартир. На сьогоднішній день компанія пропонує широкий модельний ряд дверей, починаючи від бюджетних виробів і закінчуючи елітними вхідними дверима на замовлення.

Сучасні вхідні двері для квартир і будинків від компанії Страж — це не просто складна конструкція, що дозволяє надійно захистити ваш будинок, але і технічне твір мистецтво, що володіє чудовими естетичними формами, що дозволяє зберегти у вашому будинку гармонію, затишок і тепло.
Компанія Страж розробила п`ять серій вхідних дверей: «Standart», «Lattise», «Prestige», «Stability», «Patina».
Всі серії мають високою рівень надійності, різноманітний дизайн і ціни на будь-який гаманець.Колекція ТМ Страж «Prestige» користується підвищеним попитом у клієнтів і відрізняється хорошим рівнем захисту і відмінним співвідношенням ціни і якості. Ці броньовані двері виробляються з профільної сталі товщиною 2 мм, мають вертикальні ребра жорсткості і утеплені мінеральною ватою Isover.
Вхідні двері Страж Prestige об’єднують в
собі всі новаторські ідеї, застосовувані в конструкціях ТМ Страж.
Складаються з цілісного 2 мм листа сталі і володіють надійної звуко- і теплоізоляцією. Дверна панель може мати різноманітні кольори і структуру, що імітує цінні породи деревини.
У серії Lattise передбачений склопакет з кованими гратами, як додаткове джерело освітлення та декоративний елемент, що надає ексклюзивний зовнішній вигляд. Вхідні двері Lattise для тих, хто має гарний смак і піклується про надійний захист свого будинку.
Броньовані двері Stability поєднують в собі всі головні якості броньованих дверей для вулиці. Створені на базі колекції Standart. Основні переваги — якісне покриття, утеплена коробка, наявність двох міцних замків, подвійний притвор і ущільнювач, а також антизрізи. Вхідні двері Страж Stability — лідер продажів в Києві.
Високі технології, унікальні характеристики і ексклюзивні дизайнерські рішення — всі ці якості поєднують в собі патиновані двері даної колекції, створені на базі серії Prestige. У колекції представлені як класичні двері, так і в стилі авангард. Відмітна особливість декору — унікальна фрезерування.

 

zamovyt