03.09.2015

Водостічна система BRYZA

Водостічні системи BRYZA від компанії Cell-Fast (Польща)

це новітня система водостоків, що з’явилася на ринку в 2004 р. Аналіз вже існуючих систем дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість.

Девіз виробника — це виконання очікувань клієнтів з технічної, практичної та естетичної точок зору.

Інженерні знання, сучасні технології, а також висока компетентність, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у вигляді створення продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем. Водостічні системи BRYZA виправдовують очікування клієнтів з технічної та естетичної точок зору.

Зовнішній вигляд — один з найважливіших критеріїв, за якими приймається рішення про застосування даного матеріалу, до того ж гарантується висока якість продукту.

Виготовлені з ПВХ елементи характеризуються невеликою масою, повною стійкістю до атмосферних умов, стійкістю кольорів, підтвердженою досвідом використання і лабораторними дослідженнями та тестами на старіння, виконаними відповідно існуючим нормам. Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу, з’єднання на гумовій прокладці і гамма з шести кольорів в чотирьох розмірах дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача.

zamovyt