03.09.2015

Водостічна система STRUGA

Водостічна система Struga

виробляється тільки зі шведської сталі Prelaq RWS (SSAB). Шведський концерн — це світовий лідер у виробництві високостійкої сталі.
Безсумнівною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, 300г / м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини, в залежності від елементу, складає 0,6 — 1,25 мм.

У водостоці Struga сталевий лист покритий з обох сторін рівномірним шаром Prelaq RWS, товщиною 35 мкм з кожного боку. Покриття Prelaq RWS відзначається багатьма перевагами:

Переваги

  • У водостоці Struga товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані під час його виробництва полімери забезпечують ще більшу стійкість до корозії і подряпин.
  • У водостоці Struga завдяки новій технології лаку, він краще зберігається при високих температурах рівня 70 ° C, які щодня діють на всі елементи даху.
  • У водостоці Struga стійкість до згинання — це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі і стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
  • Водостічна система Struga виробляється в деcяти варіантах кольорів, з яких можна вибрати саме той, який найкраще підійде до кольору вашої покрівлі.

Водостічна система Struga — це дуже суттєвий елемент даху, завданням якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga — це кращий вибір, якому притаманні всі властивості ефективної системи водовідведення. Серед переваг водосточної системи Struga також можна виділити міцні гаки. Struga поставляє сучасні гаки для торцевої дошки, укріплені ребром жорсткості, що витримують великі силові навантаження, а також класичні гаки для крокв.
Сталь, з якої виробляється водостічна система Struga, стає вирішальним елементом безпеки при переміщенні на покрівлі. Аксесуари у водостоку Struga легкі в монтажі і забезпечують високу пропускну здатність. Дана сталева водостічна система не змінює розміри у спекотні дні й холодні ночі. Тому зберігається проста форма жолоба, труб та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.

Елементи водостоку не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку. Лак нового покоління — органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35 мкм з двостороннім покриттям, досконало захищає елементи водостоку Struga (Струга) від вигорання і зміни кольору протягом довгих років. Колір, підібраний до листової сталі проводиться в десяти варіантах кольорів.

Поставляється комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, міцну і функціональну систему водовідведення. Також було створено водостічну трубу з внутрішнім замком, без помітного зовнішнього шва. Цільнометалевий кут виконаний за унікальною технологією, без зварного шва.
Сталеві ринви водостоку Struga — це надійне вирішення питання водовідведення для Вашої покрівлі на довгі роки.

zamovyt