26.09.2015

Вікна Aluplast

okna_aluplast_odessa

Обираючи для свого будинку металопластикові вікна, кожен в підсумку прагне отримати надійну і довговічну конструкцію, яка прослужить на совість протягом тривалого терміну. І найкраще в цій ситуації віддати перевагу якість, перевірена часом. Синонімом такої якості є продукція промислової групи Aluplast, вже більше чверті століття займає передові позиції на ринку високоякісних металопластикових віконних профілів. Ви  отримуєте в своє розпорядження найвищу якість і наднадійну роботу віконної системи протягом усього періоду експлуатації.

На сьогодні два основних віконних профілю, пропонованих виробником — це Aluplast IDEAL 2000 і Aluplast IDEAL 4000. Ці профілі відрізняються, в першу чергу, кількістю внутрішніх камер, а також дизайнерськими особливостями. У виготовленні віконних профілів Aluplast, представлених на сайті OknaTop, застосовуються кращі компоненти і самі передові технології. Ще одна найважливіша особливість вікон Aluplast — їх екологічність. У виробництві профілю не використовуються шкідливі присадки. Користуючись вікнами виробництва Aluplast, Ви тим самим проявляєте турботу про навколишнє середовище.

Система профілів Aluplast IDEAL 2000farbgestaltung2
Віконний профіль Aluplast IDEAL 2000 має монтажну ширину 60 мм. Усередині розташовані 3 повітряні камери, оптимально забезпечують економію тепла в приміщенні. Цей віконний профіль володіє коефіцієнтом теплопровідності 0,72м2 • С ° / Вт Максимальна ширина склопакета, який можливо встановити в даний профіль, обмежується 34 міліметрами. Сюди можна встановити систему прихованого дренажу. У разі необхідності ущільнювачі, що прийшли в непридатність, можна без проблем замінити. Профіль має гладку глянсову поверхню білого кольору, яка залишається незмінною протягом усього терміну використання.

 
high-rise houseСистема профілів Aluplast IDEAL 4000
У порівнянні з системою Aluplast IDEAL 2000 у віконного профілю Aluplast IDEAL +4000 є ряд додаткових переваг. Основне з них полягає в збільшеній ширині профілю (70 мм) і, відповідно, більшій кількості внутрішніх камер — від 4 до 5. За рахунок цього підвищується коефіцієнт теплопровідності, який для цієї профільної системи становить 0,82м2 • С ° / Вт Максимально можлива ширина встановлюваного склопакета — 44 мм. Є також деякі дизайнерські особливості. Профіль має злегка скошені кути (як зовнішні, так і внутрішні), завдяки чому конструкція візуально видається більш м’якою, приємною для споглядання. Імовірність виникнення конденсату зведена до мінімуму за рахунок того, що фальц має комбіновану порожнину. Купуйте вікна Aluplast (Харків) профільної системи Aluplast IDEAL 4000 — і Ви отримаєте якість на довгі роки, а також надійність та естетичність.