30.03.2017

Догляд за вікнами — Steko

Будь-яке вікно вимагає догляду.

Після заміни старих дерев’яних вікон на нові пластикові зовсім не варто зовсім забувати про відхід. Існує ряд правил, рекомендацій по догляду за металопластиковими окнами. Правила догляду за ними досить прості. Ви можете використовувати «підручні» засоби або придбати набір засобів по догляду за пластиковими вікнами.

Догляд за рамою з ПВХ в пластиковому вікні.

Для чищення пластикової рами можна застосовувати звичайний мильний розчин або спеціальний засіб по догляду за пластиковими вікнами. Ні в якому разі не можна застосовувати чистячі засоби з вмістом розчинників, ацетону, абразивних речовин або кислот. Спеціальне засіб для чищення, як правило, продається в компаніях, що встановлюють пластикові вікна. Засіб або мильний розчин нанесіть на поверхню рами м’якою серветкою, потім змийте водою. Не допускайте нанесення ударів і нанесення подряпин по поверхні ПВХ.

Догляд за скло пакетами метало-пластикового вікна.

Склопакети найкраще очищуються чистою водою з додаванням звичайного засобу для миття скла.

 

Будь-яке вікно вимагає догляду.

Догляд за ущільнювачами пластикового вікна.

Незважаючи на те, що ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, вони все-таки схильні до природного старіння, тому рекомендують для продовження терміну служби як мінімум 2 рази на рік доглядати за ущільнювачами. Очищати від пилу і бруду, змащувати спеціальним засобом по догляду за ущільнювачами містять силіконове масло. Після такого догляду ущільнювачі залишаться еластичними і водовідштовхувальними.

Догляд за фурнітурою металопластикових конструкцій.

Для збільшення терміну служби фурнітури і збереження її бездоганного зовнішнього вигляду, змащуйте 1-2 рази на рік всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот і смол. При ослабленні кріплення ручки потрібно підняти знаходиться під нею декоративну планку, повернути її з вертикального положення в горизонтальне і затягнути гвинти, розташовані під нею. У міру необхідності очищати фурнітуру від бруду засобами, що не пошкоджують антикорозійне покриття фурнітури.

В кожному вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні скупчується вологи. Вони розташовані в нижній частині рам, стулок і горизонтальних імпостів. Потрібен час від часу очищати канали від бруду.