15.09.2015

Мінеральна вата Isover

Min

Всі хочуть жити у теплих та затишних квартирах. А погода завжди непередбачувана. Тому слід заздалегідь зайнятися утепленням своєї оселі.

Рівень теплозахисту матеріалів ISOVER — один з найкращих на ринку теплоізоляції з мінеральної вати. У продуктовій лінійці компанії представлені матеріали, що забезпечують максимальний рівень теплозахисту.

З матеріалами ISOVER у домі стає комфортніше, а витрати на його опалення помітно зменшуються.

minvataМінеральна вата ISOVER — це спеціальна тепло- і звукоізоляція з підвищеною пружністю. Вона поєднує переваги двох типів матеріалу — рулона і плити. Завдяки підвищеній пружності, він вона міцно стоїть у будь-якому вертикальному та похилому каркасі без додаткових закріплень, не зповзаючи та не випадаючи. А низька теплопровідність забезпечує максимальне теплозбереження. Серед переваг мінеральної вати ISOVER можна виділити, що вона володіє характеристикою 3D-пружністі, її зручно монтувати одному та легко підігнати під крок кроквяної системи. Також слід зазначити мінімум відходів та привабливу ціну.

utepleniya-fasada-mineralnoj-vatoj-2ISOVER — єдиний в СНД виробник жорстких плит зі скловолокна. Вони мають високі показники міцності. Це забезпечує високі експлуатаційні характеристики.

Продукти ISOVER безпечні для здоров’я людини та навколишнього середовища, що перевірено та підтверджено науково-дослідними центрами України та Європи. Адже теплоізоляційні матеріали ISOVER застосовуються у громадських будівлях, хірургічних центрах, пологових будинках та дитячих закладах, де вимоги до екологічності є надзвичайно високими.

Мінеральна вата ISOVER легка та має підвищену пружність та щільність. Вона належить до групи негорючості та не впливає на клас пожежної безпеки системи, в якій вони встановлені. Стійкість в конструкції матеріалів ISOVER була доведена в ході натуральних експериментів та обстежень будівель.

     isover   osnovnye-rekomendacii-po-utepleniyu-naruzhnyx-sten-s-pomoshhyu-mineralnoj-vaty   5131360619693045

Утеплення будівлі за допомогою данного матеріалу буде супроводжуватися не тільки зменшенням передачі тепла, але і мінімізацією шумового рівня.

Враховуючи всі переваги мінеральної вати ISOVER можна підсумувати, що саме її слід використовувати всім, хто планує значно заощадити на опаленні та забезпечити надійне утеплення для своєї оселі.