11.01.2017

Ролети — Steko

Ролети, або рольставні були придумані ще в Стародавній Греції і встановлювалися спеціально для того, щоб захищати будинку греків від тропічної спеки і сонячних променів. Поширившись по всьому Середземномор’ю, а потім і по всій Європі, вони поступово, після тисячі років розробок і модифікацій, еволюціонували в повноцінне рішення для захисту будинку від негоди і небажаного вторгнення.

Що можуть наші ролети?

• Захист від сторонніх

• Придушення шуму

• Захист від поганої погоди

• Захист від сонця і економія енергії

Захисні ролети Steko просто необхідні в кожному сучасному будинку, офісі або магазині. Це ідеальне рішення, яке багато разів підвищує рівень безпеки, енергозбереження та шумоізоляції, так що добре задумайтеся! Установка може проводиться як при будівництві нової споруди, так і монтуватися на вже введені в експлуатацію будівлі.

Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких або високих температурах, так що навіть у люті морози або літню спеку ви будете в безпеці.

zamovyt