27.12.2016

Фасадні панелі Альта-Профіль

Фасадні литі панелі ТМ Альта-Профіль

ГК «Альта-Профіль» виробляє міцні та довговічні фасадні (литі) панелі, що імітують природні матеріали методом лиття.

Фасадні панелі можна використовувати як для цоколя будівлі, так і для всього фасаду, його окремих елементів (прибудованих труб, веж, переходок, покрівельних ліхтарів, надбудованих поверхів), при будівництві парканів та огорож садових і інших ділянок.
Фасадні (литі) панелі «Альта-Профіль» — це екологічно чистий, нетоксичний, штучний оздоблювальний матеріал для облицювання стін будинків. Зовнішній вигляд панелей повністю копіює красу аналогічних натуральних матеріалів, в той час як ціна на оздоблювальні панелі значно нижче.

Технологія виготовлення фасадних панелей

Фасадні панелі виготовляються з композиції на основі поліпропілену, що забезпечує виробу довгий термін експлуатації. Кожна панель міцна і зносостійка, маючи товщину в 3 рази більшу, ніж у вінілового сайдинга. Спеціальні хімічні добавки запобігають вигоряння па сонці, нагріванню та охолодженню панелей, а, відповідно, і всієї будови.

Панелі фасадні (литі) виготовляються із сучасних полімерів методом лиття на термопластавтоматах. Метод ливарного формування (лиття виробів на пластавтоматі) дозволяє отримувати вироби з полімерних матеріалів з практично будь-яким заданим розподілом товщини стінок, і при цьому отримуючи мінімум відходів.

Переваги фасадних панелей

Зберігають декоративні (зовнішній вигляд) і міцності (стійкість до удару, пластичність, відсутність здуття і розшарувань, стійкість до мікробіологічної корозії) властивості протягом не менше 30 років в умовах експлуатації в помірно-холодному і холодному кліматі (при температурах від -50 ° С до + 60 ° С).

• Мають високу світло- і теплостійкість не менше 30 років в умовах помірного клімату.
• Фасадні панелі «Альта-Профіль» — це нетоксичний і негорючий обробний матеріал.
• не змінюють колір,
• стійкі до корозії,
• витримують перепади температури, не розшаровуються, не ламаються.

Комплектуючі

zamovyt