06.09.2016

Шлагбауми

1

Автоматичні шлагбауми — техніка, типова для використання в найрізноманітніших установах, що вимагають обмеження в’їзду. Як правило, такі шлагбауми експлуатуються на службових стоянках спеціалізованих установ, які мають власний автомобільний парк, на парковках, на режимних об’єктах і т. д. Шлагбауми різних фірм відрізняються різними параметрами, тому ви обов’язково зможете знайти для себе ту модель, яка підходить винятково для вашого підприємства. Представлені в асортименті версії шлагбаумів відрізняються високою надійністю і, що не менш важливо, простотою управління. Так, у разі якщо техніка необхідна вам для роботи в екстремальних погодних умовах, ідеально підійде шлагбаум з антикорозійним покриттям, стрілою круглого перерізу або ж з прогумованого матеріалу.

Це максимально збільшує надійність використання в подібних умовах – покриття стріли захистить її від наслідків високої вологості або низької температури, а форма позбавить від зайвої парусності в умовах сильного вітру, що також надовго продовжить термін служби. Каталог містить великий вибір автоматичних шлагбаумів таких фірм, як CAME, DoorHan, NICE, AN MOTORS, ANT, FAAC, BFT. Це найкращий варіант для організації обмеженого в’їзду на приватну територію, режимний об’єкт або просто виробничий ділянку, що забезпечує максимальну безпеку в’їзду і постійний контроль автотранспорту. Ці шлагбауми представлені моделями з довжиною стріли, розрізненої від 2,5 до 12 метрів, в залежності від ширини організованого вами в’їзду. Кожна модель відповідає найвищим стандартам якості і безпеки, що пред’являються до професійного устаткування цього класу. У комплекті з різними моделями йде додаткове обладнання, таке як монтажні опори, освітлювальні пристрої, додаткові стріли, а також деякі інші, які доповнюють загальну безпеку.

Дизайн кожної моделі індивідуальний, ви можете як обрати уже наявні в каталозі оформлення, так і замовити власне, виходячи з особистих технічних потреб. Ціни на кожну модель вкрай демократичні, кожен клієнт обов’язково знайде для себе відповідний варіант і зможе на власному об’єкті справедливо оцінити всі наявні переваги автоматичних шлагбаумів. Найбільш популярні моделі автоматичних шлагбаумів Nice Wil, Nice X-BAR, CAME G3750, CAME G6500, CAME G6000, AN-Motors ASB 6000, DOORHAN BARRIER 6000, FAAC 617 STD, FAAC 615 BPR, FAAC 620 STD, FAAC 640 STD. Придбати автоматичний шлагбаум в Києві і по Україні в містах — Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Житомир можна з доставкою та монтажем.

zamovyt