13.02.2017

Шпроси

Шпросами називають алюмінієві вставки, які встановлюють у проміжок між шибками склопакету.

Вони задумувались і створювались, як суто декоративне рішення, що допомагало дизайнерам стилізувати власне однакові за будовою та кольоровою гаммою пластикові вікна.

На сьогоднішній день шпроси користуються досить великою популярністю, хоча і є задоволенням не надто дешевим. Як то кажуть, попит народжує пропозицію тому на львівському ринку можна зустріти прямі та фігурні планки. Алюміній досить пластичний матеріал тому надання йому якоїсь певної форми не є проблемою чим успішно і користуються дизайнери. Особливо ефектно виглядає поєднання золотистих шпросів і класичного білого вікна, однак це справа смаку. Компанія Вікнарьов Львів пропонує для своїх покупців білі, золотисті і коричневі шпроси. Встановленням пластин на вікно займають досвідчені спеціалісти своєї справи і замовити цю послугу ви зможете в будь-якому фірмовому магазині Львова.

Обмеження щодо встановлення шпросів

Існують певні обмеження щодо встановлення цих декоративних елементів на вікно:

  1. Простір між шибками склопакету має бути не менше 12-18 мм;
  2. Встановлюватись такі планки можуть лише на 1-но та 2-камерні склопакети;
  3. Варто повідомити, що троси значно погіршують теплоізоляційні властивості вікна, про це можна судити по періодичній появі конденсату на планках в холодну пору року. Тому, якщо не готові жертвувати теплом заради краси – цей варіант не для вас.

zamovyt