16.04.2017

Дверна фурнітура

До дверної фурнітури належать: дверні ручки, дверні замки, доводчики дверей, дверні петлі та інші елементи необхідні для нормального функціонування дверей.

Дверні ручки бувають різні і використовуються в залежності від специфіки приміщення.

Стаціонарні або офісні ручки встановлюються в магазинах, офісах та інших приміщеннях, де є великий кругообіг людей протягом дня. Вони відрізняються високою міцністю, завдяки гарячепресованому алюмінієвому сплаву, і максимальною фіксацією до дверей. Використання полімерно-порошкового покриття значно подовжує їх потенційний термін служби. Найчастіше використовується білий і коричневий колір.

Нажимні ручки, як правило, використовуються для дверей з шириною профілю до 70 мм. Такі ручки не провисають, завдяки захованому варіанту кріплення і мають більш естетичний вигляд. Ручки можуть встановлюватись на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Вони можуть входити в комплектацію різноманітних замків. Основний колір – білий і коричневий.

Дверні петлі є тим елементом дверей, що відповідає за безпеку. Якщо петлі оснащені механізмом проти зняття, при закриванні такі двері практично неможливо зламати.

Ми надаємо перевагу петлям Viknar’off та Fapim.

Fapim
Петлі FLORENCE – продукція компанії Fapim SpA, передбачена для використання в комплектації дверей з ПВХ профілю. Вони витримують вагу конструкції до 120 кг.

Дверні замки

Компанія Вікнарофф використовує дверні замки фірми Vorne, виробництва Туреччина. До основних переваг продукції цього виробника відносять: прийнятну ціну, високу якість, надійність, стійкість до злому.

Фірма Vorne випускає одразу кілька серій циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, що виготовляються з пластику чи алюминію. Вони також можуть вмонтовуватись в нестандартні двері: з ПВХ профілю зі склопакетом, розсувні (окрема серія). В межах однієї серії можуть випускатись модуляції замків, наприклад, з засувкою або без неї, з підвищеною стійкістю до злому, з ручкою. Замки даного виробника рекомендовано встановлювати в житлових будинках, офісах.

Замки-рейки
Особливість таких замків в тому, що вони надійно притискають стулки до рами одразу в 3-5 точках. В результаті двері закриваються більш щільно і унеможливлюють викривлення профільної системи та появу протягів. Механізм  роботи замка наступний: поворот ключа призводить до блокування основного замка. При піднятті ручки можна одночасно керувати усіма елементами замка.