26.09.2015

Броньовані двері BEREZ

berez_logo1-220x220На ринку України ви не знайдете більш підходящий варіант по співвідношенню ціна і якість. Двері Беріз виготовлені за самими передовими технологіями. Конструкція коробки виготовлена зі сталі 2 мм, полотно являє собою (МДФ) накладки, лист метала і утеплювач. Двері Беріз оснащені міцними замками, мають в наявності анти зрізи, а також можна виділити дивовижний дизайн, який не залишить байдужим покупця.

__-1 b1Зі своєї особистої практики можу додати, що квартирні двері беріз — це успішний товар, або як прийнято говорити дуже популярний. Затребуваність його полягає в тому, що це понад міцна і в теж час дуже красива двері, у якої ще на додачу відмінна ціна. З недавніх пір виробник почав виготовляти також вуличні двері Беріз, вони відрізняються від квартирних, вологостійким (МДФ) і наявністю плівки Vinorit, що дозволяє використовувати даний тип в приватному будинку.

 Бездоганне виконання — вони виготовляються на найсучаснішому обладнанні за патентованим інноваційним технологіям, тому шлюб повністю виключений. Двері Берез захищені від виникнення недоробок, тому вони без проблем служать українцям десятиліттями (це вже доведено).
Надійність — при їх випуску замки і ригелі вставляються в пробиті для них отвори без яких-небудь зазорів. Самі двері Берез навішуються на спеціальні петлі, тому зловмиснику не вдасться їх спиляти, зняти, зрізати. У нього також не вийде витягти замок або порушити конструкцію. Він буде нездатний навіть хоч скільки-небудь серйозно пошкодити двері Берез, адже при виробництві вони захищаються антивандальним покриттям.
Стиль — всі моделі численних колекцій фабрики по-сучасному витримано декоруються. У них елегантні малюнки і витончена фурнітура, навіть замки, і ті виглядають цікаво. І все це поєднується з ідеальною геометрією.