28.12.2016

Блок — хаус, Фальш Брус

Блок хаус: що таке і яким він буває

Це англійська назва в нашому варіанті подається по-різному: від злитого написання «блокхаус» або «блокхауз» до більш близького до оригінального написання — «блок-хаус». І як би «загадково» воно не звучало, насправді під ним ховається досить простий товар: один з видів вагонки, а саме обробна дошка з лицьовою поверхнею під оциліндровану колоду.

Простіше кажучи, облицювання такою дошкою зовнішньої або внутрішньої стіни будинку створить ілюзію того, що перед вами не будівля з цегли або бетону, а повноцінний дерев’яний зруб, тільки побудований з матеріалу найвищої якості з металу або пластмаси.

Металевий блок хаус поєднує в собі переваги традиційного блок хауса та металевого сайдинга: дуже міцний, довговічний і технологічний при установці, здатний імітувати фактуру будь-якої породи дерева, що створює якісну ілюзію дерев’яної обробки.

Переваги металевого сайдинга, блок хауса:
— Цікавий зовнішній вигляд. Різні породи дерева точно відтворюються за допомогою полімерного покриття, що наноситься способом офсетного друку.
— Екологічність та безпечність – не іржавіє.
— Простий і швидкий монтаж: займає пару днів, може проводитися у будь-яку пору року.
— Великий вибір кольорів під деревину.
— Довгий термін експлуатації – від 25 до 50 років.
— Доступна ціна від виробника.
— Кріплення панелей приховані, фасад виглядає цілісно, натурально.

В наявності тільки металічний і пластмасовий

Пластиковий блок-хаус

Одне з тверджень на користь блок-хаусу пластикового — схожість зовнішнього вигляду з натуральним блок хаусом. Звичайно, певну схожість між ними є.

Більш того, якщо подивитися на будинки, обшиті різними видами блок хауса здалеку, різниці можна і не помітити. Вона буде видна при найближчому розгляді. Що тут краще, блок хаус з пластика або з дерева — сперечатися абсолютно марно. Когось приваблює неповторний малюнок дерева, комусь миліша сувора плавність зображення на пластику, чимось невловимим схожого з малюнком деревини. Це справа особистого вибору і пристрастей.

Так, пластиковий блок-хаус не горить, але у нього є інша особливість — він плавиться. Якщо поблизу від обшили поверхні з’являється джерело високої температури, то є ймовірність, що пластик може почати плавитися. Він не загориться, але поверхня буде безповоротно зіпсована і її доведеться ремонтувати.

Незаперечна гідність, яким володіє пластиковий блок-хаус — ціна матеріалу.

Металевий блок-хаус

Оздоблювальні панелі «під дерево» настільки привабливі для споживача, що з недавніх пір на ринку з’явився і металевий аналог блок-хаусу. Виготовляються вони з тонколистової оцинкованої сталі. Для того, щоб ілюзія малюнка деревних волокон була більш достовірною, поверхня таких листів металу з напівциліндричним профілем, покривається поліестером з фотоефектом справжньої деревини. Ви можете вибрати забарвлення під світлий, темний або золотий дуб.

Такі панелі на металевій основі вже здатні витримати температуру до + 80 ° С. Виробник гарантовано обіцяє, що пластикове покриття збереже свою красу не менше 25 років, а металева основа буде служити вам і того більше — 50 років.

Цей вид обробки абсолютно не горючий, стійкий до корозії і різних механічних впливів і досить легкий. А відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості будинку з блок-хауса набувають завдяки ретельно підібраним листам утеплювача. В якості останніх зазвичай використовується мінеральна або кам’яна вата або ж пенополеуретанова вата.

При встановленні металевого блок-хаусу знадобляться наступні комплектуючі:

Стартова планка.

Кріпиться саморізами до обрешітки внизу фасаду. Саме з неї починається монтаж фасадних панелей.

Стикова планка.

Встановлюється на стиках панелей металевого блок-хаузу. За допомогою цієї планки фасадні панелі кріпляться одна до одної.

Планка зовнішнього кута.

Прикриває стики фасадних панелей на кутах будинку. Вона виконує захисну функцію та естетичну.

Планка внутрішнього кута.

Кріпиться на внутрішніх кутах будинку до обрешітки. До планки безпосередньо кріпиться матеріал фасаду.

Планка відкосу.

Виконує по більшій мірі естетичну функцію. Прикриває краї фасадних панелей блок-хаузу на відкосах вікон та дверей.

Всі ці комплектуючі кріпляться до обрешітки будівлі за допомогою саморізів. Тому при монтажі металевого блок-хаузу Вам не знадобляться спеціальні інструменти та кріплення. А сам процес облицювання фасаду будинку займе небагато часу та не потребує багато зусиль.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Основний — (067)-314-25-57

Додатковий — (068)-100-60-06

Оплата здійснюється тільки на офісі! (або по перерахунку) 
Відповідальність в кольорі несе виробник металу.
Претензії з приводу кількості та якості продукції після відгрузки не приймаються.
Порізка здійснюється згідно специфікації замовника, але не більше 6м. комплектуючі та супутні матеріали не мають перевищувати розмір 3,4 м.

Фальш брус

Фальш брус (імітація бруса, обшивка, дошка для обшивки)

Фальш брус (імітація бруса, обшивка, дошка для обшивки) — це один з варіантів вагонки. На відміну від класичної евровагонки, імітація під брус не має поглиблення на лицьовій стороні. Крім того, дошки імітації більш товсті і широкі. Стіну або стелю, обшиті фальш брусом, з вигляду неможливо відрізнити від стіни з бруса. Саме за таку зовнішню схожість ця панель і отримала свою назву.

zamovyt

Фото 2017


1. Теплоизоляция
2. Гидроветрозащитная мембрана
3. Крепежный профиль (подсистема)
4. Металлосайдинг «Бревно»
5. Стартовая финишная планка
6. Планка стыковочная
7. Планка наружного угла
8. Планка внутренего угла
9. Откос
10. Стена