26.09.2015

Металочерепиця «JASPIS»

Металочерепиця Jaspis

це відносно новий вид металочерепиці, який відзначається високою стійкістю до морозів, біологічних впливів, не гниє, не деформується, не іржавіє. Також дуже важливою характеристикою даної металочерепиці є висока пожежостікість. Звичайно, компанія «Все для даху» не хоче, щоб ви на собі випробували цю властивість, але можете бути впевненими, що вирішивши купити металочерепицю саме такої моделі ваш будинок у разі пожежі не спалахне як сірник.

Металочерепиця володіє безліччю позитивних якостей, завдяки яким вона користується величезною популярністю у всіх країнах світу.

Наприклад, металочерепиця Jaspis, відрізняється більш високою хвилею, що додасть об’єму вашому даху. Також своєрідний вигин даної хвилі нагадує натуральну черепицю, що безумовно покращить вигляд вашого будинку. Також ви можете вибрати різне покриття даної черепиці. Матове покриття є досить практичним, тому що на ньому не затримується бруд і воно більш стійке до подряпин. Глянцеве ж покриття має меншу товщину за рахунок чого така металочерепиця є дешевшою. При цьому якість самого покриття не поступається матовому, а оригінальне забарвлення даної черепиці зберігається протягом усього терміну її служби, так як барвники не зазнають згубного впливу сонячних променів.

Якщо Ви хочете купити металочерепицю Jaspis, то можете бути впевнені в надійності вашого даху на довгі роки. Гарантія на черепицю з металу Arcelor Mittal від 10 років. 

Характеристики металочерепиці Jaspis:

МЕТАЛ: ArcelorMittal (Європа), Kosice (Словаччина).
ПОКРИТТЯ: Глянець, Мат.
ТОВЩИНА МЕТАЛУ: 0.45 мм, 0.50 мм.
МІНІМАЛЬНИЙ НАХИЛ ДАХУ: 14° (1:4)
ВАГА 1 М², КГ: 4,7
ЗАГАЛЬНА ВИСОТА ПРОФІЛЮ, ММ: 54
КРОК ХВИЛІ, СМ: 35.
КОРИСНА ШИРИНА ЛИСТА МЕТАЛУ, СМ: 105
ПОВНА ШИРИНА ЛИСТА МЕТАЛУ, СМ: 115
ВМІСТ ЦИНКУ, ГРАМ/М²: від 225 до 275

Найновіші ціни уточнюйте, будь ласка, в наших офісах або по телефонах, які вказані на нашому сайті.

zamovyt