04.07.2017

Opal, Diament, Onyx

Opal

Металочерепиця прокатується з холоднокатаної гарячеоцинкованої сталі, яка проходить тривалий складний технологічний процес: лист сталі покривається шаром цинку, який призначений чинити опір корозії, слідом за ним йде шар грунтовки, для правильної обробки покриттям. З тильного боку листа наноситься захисний прозорий лак, з лицьового боку — полімерне кольорове покриття.

Diament

Металочерепиця – найбільш росповсюджений покрівельний матеріал, який монтується на покрівлі при умові куту нахилу скату більше 14 градусів. Діамант є найпоширенішим видом металочерепиці по типу «Монтерей», який має два види полімерного покриття: глянцеве та матове. Глянцевий поліестер – покриття на основі поліефірної фарби. Матовий поліестер – поліефірне покриття з матовою поверхнею. Поліестр більш стійкий до вигорання кольору.

Для виготовлення металочерепиці використовують гарячеоцинковаwний метал, який покривають багатошаровим двостороннім захисним покриттям. При процесі виробництва холоднокатний стальний лист оцинковують занурюючи в ємність з киплячим цинком. Потім, з кожної сторони наносять мінімум 3 шари (антикорозійний, грунтуючий та полімерний). Кольру та структури металу надає шар полімерного покриття, також він контактує із зовнішніми факторами, тому і є найважливішим.

Onyx

Металочерепиця це сучасний матеріал, який використовується в сучасному будівництві для покрівлі. Вона складається з оцинкованої сталі покритої спеціальним полімерним покриттям. Завдяки даному покриттю, вона стійка до різноманітних погодних умов, а її декоративний зовнішній вигляд надає будинку неповторний зовнішній вигляд.

zamovyt