07.09.2015

Ruukki Finnera

Металочерепиця Finnera

це покрівля з високим рівнем міцності і надійності. Край листа черепиці загинається таким чином, що ніякі кліматичні умови їй не страшні. Монтаж черепиці спрощений за рахунок модульної форми листа, при цьому кількість відходів мінімізується. Металочерепиця Finnera виготовляється з покриттям Purex, яке забезпечує їй довгий час служби. На металочерепицю з покриттям Purex ™ надається гарантія 40 років.

Покриття

Purex — це злегка структуроване покриття з елегантною матовою поверхнею, розроблене Ruukki спеціально для покрівельних листів. Воно відповідає сучасним тенденціям полімерних покриттів для зовнішнього застосування. Якщо ви шукаєте одночасно і сучасний дизайн, і міцність, і ідеальне співвідношення ціни і якості, Purex — ваш вибір.

Металева модульна черепиця «Finnera» від фінського виробника Ruukki — це еталонну якість для гідних людей, які цінують свій час і що віддають перевагу надійність, довговічність і оригінальність. Даний вид покрівельного покриття є новинкою від дизайнерів фірми Ruukki. Металева черепиця «Ruukki Finnera» має всі ті ж чудові властивості, які притаманні еталону якості від фінів: довговічність, водонепроникність, стійкість до складних умов клімату та інше.

Характеристики металочерепиці Finnera:

МЕТАЛ: Ruukki.
ПОКРИТТЯ: Глянець, Мат.
ТОВЩИНА МЕТАЛУ: 0.50 мм.
МІНІМАЛЬНИЙ НАХИЛ ДАХУ: 14° (1:4)
ВАГА 1 М², КГ: 3,8
ЗАГАЛЬНА ВИСОТА ПРОФІЛЮ, ММ: 52
КРОК ХВИЛІ, СМ: 33.
КОРИСНА ШИРИНА ЛИСТА МЕТАЛУ, СМ: 114
ПОВНА ШИРИНА ЛИСТА МЕТАЛУ, СМ: 119
ВМІСТ ЦИНКУ, ГРАМ/М²: 275

Найновіші ціни уточнюйте, будь ласка, в наших офісах або по телефонах, які вказані на нашому сайті.

zamovyt